Neohodnoceno

Doplnění - technika, zrychlení práce, korekce,tvary

Nás nehtové designerky v praxi živí převážně doplnění. Jednou uděláte nové nehty, a dále již jen doplňujete a doplňujete. S tím ale souvisí velké množství problémů, které jsme nuceny řešit. V reálném čase, před klientkou a pod tlakem, aby nehty příště držely a modeláž netrvala moc dlouho. Pokud jste při doplnění nervózní, nejste si jisté svou prací, práce tento kurz je určen pro Vás.

Tento kurz není podkladem pro získání živnostenského oprávnění

Tento kurz je ideální jako pokračující kurz po Základech gelové modeláže.

Adresa konání kurzu: Wonkova 340, Hradec Králové

Termín kurzu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Volná místa
3 000 Kč
Kategorie: Kurzy

Pokud při doplnění nehtů řešíte špatnou přilnavost, odchlipy, nehezký tvar doplněných nehtů, nevíte si rady s orlími či lžičkovitými nehty, ráda Vás provedu touto problematikou.  Pokud se Vám nedaří zvládnout dostatečně rychle, kvalitně a bezpečně prodloužit, vymodelovat a  vypilovat gelové nehty, to vše Vás ráda na tomto kurzu naučím. Pokud neznáte problematiku orlích a lžičkovitých nehtů vs moderní či klasická mandle, budete mít při doplnění nehtů typu mandle stále problémy. Ať už máte za sebou nějaký kurz nebo ne, pokud si nevíte rady se samotnými základy, ráda Vás poznám a uvedu do tohoto krásného řemesla.

Co Vás čeká:

  • Práce s bruskou, zasvěcením do práce s bruskou, použití brusky při doplnění.
  • Podbroušení a zkrácení nehtů bruskou
  • Příprava nehtu včetně přístrojové manikúry
  • Teorie typů přírodních nehtů a jejich vhodné použití na konkrétní tvary modelovaných nehtů
  • Řešení korekce a doplnění orlích a lžičkovitých nehtů vs salonní klasická či moderní mandle
  • Systémová modeláž při doplnění – využití různých typů materiálu - kdy použít klasický gel, polygel či stavební gellak.
  • Systémové pilování – urychlí a zpřesní Vaše pilování tvaru nehtu
  • Dokonalá jednoduchá aplikace barvy a lesku co nejblíže kutikule, bez zatečení materiálu.
  • Během kurzu se zaměříme na základní salonní tvary – podle typu nehtu modelek

Co budete ke kurzu potřebovat:

  • modelku (nesmí být nehtová designerka), nebo vlastní nehty na jedné ruce. Pokud budete pracovat na sobě, můžete být ochuzeni o množství praxe, případně můžete pracovat i levou rukou. PROSÍM JE NUTNÉ ABY MODELKA, NEBO VY, MĚLA ODROSTLOU IDEÁLNĚ GELOVOU MODELÁŽ, NAROSTLÉ A NEOPEČOVÁVANÉ KŮŽIČKY, OD RÁNA NEMAZAT RUCE ! Čím horší nehty tím líp.
  • pusher nebo pomerančové dřívko
  • bruska s frézami – není podmínkou
  • Štětce na gel
  • Tenký štětec na přesné nanesení barvy ke kůžičce
  • Kartáček na prach
  • Nůžtičky na kůžičku či štipky

Osvětlení, UV/LED lampy a další materiály a veškeré spotřebované gely jsou v režii kurzu. Veškeré potřebné materiály si můžete zakoupit také přímo na kurzu s 5% slevou.

Jak se na kurz přihlásit:

  • jednoduše vložením kurzu do košíku a odesláním objednávky, podobně jako v běžném e-shopu
  • před odesláním objednávky (tím se závazně přihlašujete na kurz), si pečlivě přečtěte rezervační podmínky a informace o zpracování osobních údajů.

Individuální kurz

Nabízím individuální školení pro ty, kdo začínají s nehtovou modeláží, ale i pro ty, kteří se chtějí zdokonalit ve své práci. Důležité je uvědomit si, že v tomto oboru, stejně jako v jiných službách, probíhá neustálý vývoj vpřed. Ať už jde o nové materiály, nové technologické postupy, tvary nehtů, a v neposlední řadě spousty druhů zdobení a zdobících materiálů.

Co nabízím:

Individuální kurz lze objednat podle mé nabídky kurzů, případně se lze domluvit na Vaší konkrétní představě o nápni kurzu. Kurz lze zaměřit například i na gellak, modelaci bez pilování, práci s polygelem či různé druhy zdobení. Náplň ostatních kurzů je popsána ve složce Kurzy.

Můžeme probrat problémy, se kterými se potýkáte při své praxi, jako jsou odchlipy, nerozhodnost v použití materiálu, správná kombinace materiálů či dokonale zvládnutá francie či zdobení.

Školení probíhá s materiálem Brill Bird, který zcela splňuje ta nejnáročnější očekávání, nabídne ten správný materiál na kteroukoli problematiku či stavební i zdobící techniku. Pro tuto komplexnost, jednoduché použití a dokonalý výsledek tuto značku miluji, a s naprosto čistým svědomím Vám ji při svých školeních ráda představím.

Pokud pracujete s jiným materiálem, nemusíte se obávat, většinu materiálu jiných značek dostupných v ČR (nemyslím Ali expres apod.) znám, mohu Vám nabídnout k vyzkoušení jejich alternativu. Nemusíte se bát, že jste zvyklé pracovat s jiným materiálem.

Při školení je dobré si fotit jednotlivé postupy, ale i produkty, abyste si doma připoměly, co a jak jste na kurzu dělaly.

Double individual

Oblíbenou verzí individuálního kurzu je tzv. "double" individual, kdy se domluví dvě nehtové designerky na tématu školení, cena pro každou je pak 3 500,- Kč. Výhodou je nižší cena, dřívější termín, sdílení zkušeností a vzájemná podpora. Školitelka se Vám může věnovat na plno, téměř stejně jako při individuálním kurzu.