Neohodnoceno

Individuální profesní zkouška

Jste nehtová designerka a ráda byste si udělala zkoušku profesní způsobilosti, abyste mohla začít podnikat? Nevyhovují Vám hromadné zkoušky? Pokud Vám nevyhovují termíny hromadných zkoušek, nebo jste nervozní před ostatními, máte možnost se individuálně domluvit na konkrétním termínu. Na této zkoušce budete sama pouze se svým modelkami a po dobu zkoušky budu moci věnovat pozornost pouze Vám.

Volná místa
7 500 Kč
Kategorie: Profesní kurzy
 
Pokud nevíte, zda ovládáte vše potřebné ke zkoušce, ráda s Vámi vše potřebné telefonicky či písemně projdu.
Nejprve zjistíme, jaké máte dosažené praktické a teoretické znalosti, potřebné pro uskutečnění zkoušky. Pokud zjistíme, že Vám určitá část, potřebná ke splnění zkoušky chybí, ráda Vám nabídnu konkrétní školení, případně individuální přípravu. 

Poté Vám ráda nabídnu nejbližší termín zkoušky.

 

Samotná zkouška probíhá celý den, je nutné si na celý den zajistit modelku s přírodními nehty. Veškerý spotřebovaný materiál i použití přístrojů je v ceně zkoušky. Na zkoušku je třeba mít z hygienických důvodu pouze své štětce a nástroje na manikúru.

 

Prosím berte v úvahu, že zkoušku neprodávám, doporučený obsah daný zákonem je nutné na 100% splnit. Ráda Vám pomohu a projdu s Vámi vše potřebné, společně zjistíme, zda je třeba nějaké otázky či praxi doučit.

 

 Po získání Osvědčení můžete okamžitě zažádat o živnostenské oprávnění a začít podnikat, a to bez garanta !!!

 

 Adresa konání kurzu: Wonkova 340, Hradec Králové

 Doba trvání kurzu : 9,00 - 16,00 hodin 

 

Přesné požadavky pro splnění zkoušky naleznete na této adrese:

https://narodnikvalifikace.cz/kvalifikace-1448-Manikerka_a_nehtova_designerka/revize-2053

Zpět do obchodu