Mé milé klientky, naše služby jsou otevřeny, těším se na naše společné chvíle naplněné tvořením :-) Jak jistě víte, otevření provozoven má několik podmínek, prosím o jejich přečtení a akceptování. Při vstupu do provozovny je nezbytné se prokázat jedním z těchto dokumentů: a) potvrzení o negativním antigenním testu z odběrového místa - max. 24 hod od provedení b) potvrzení o negativním PCR testu z odběrového místa - max. 72 hodin od provedení c) potvrzení o prodělání nemoci Covid 19 kdy od prvního pozitivního testu neuplynulo 180 dní d) certifikát od MZ o prodělaném očkování kdy od poslední druhé dávky uplynulo min. 14 dní e) potvrzení o podstoupení RAT za dozoru zdravotnického pracovníka prostřednictvím online služby f) případně lze u mě v salonu provést samotest - nutno domluvit se dopředu a přijít o 15 min. dříve, cena testu je 120,- Kč g) vstup a pohyb po provozovně s ochranou dýchacích cest - respirátor, rouška U dětí do 12 let není požadováno prokázání splnění podmínek. Děkuji za respektování těchto pravidel :-) Budeme-li se snažit, snad nám otevřené provozovny vydrží co nejdéle :-)
Neohodnoceno

Individuál

Nabízím individuální školení pro ty, kdo začínají s nehtovou modeláží, ale i pro ty, kteří se chtějí zdokonalit ve své práci. Důležité je uvědomit si, že v tomto oboru, stejně jako v jiných beauty oborech probíhá neustálý vývoj vpřed. Ať už jde o nové materiály, nové technologické postupy, tvary nehtů, a v neposlední řadě spousty druhů zdobení a zdobících materiálů.

Adresa konání kurzu: Wonkova 340, Hradec Králové

Specifikace kurzu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Obsazeno
4 500 Kč

Co nabízím:

 

Individuální kurz Vám nabídne to, co ve skupině není možné zajistit, a sice mou stoprocentní pozornost. Takto je možné dokonale zajisti Váš progres, odhalení Vašich zlozvyků či neznalosti a vše Vás krok za krokem naučit. Tímto způsobem se za jeden výukový den dá zvládnout větší obsahová náplň kurzu, navíc ušitá právě Vám na míru.

Individuální kurz lze objednat podle mé nabídky kurzů, případně se lze domluvit na Vaší konkrétní představě o náplni kurzu. Náplň ostatních kurzů je popsána ve složce Kurzy. Podle obsahové náplně těchto kurzů se můžete zorientovat v tom, co školím, a jaké školení je vhodné právě pro Vás. Kombinace obsahových náplní je možná dle domluvy.

Školení probíhá s materiálem BrillBird, který zcela splňuje ta nejnáročnější očekávání, nabídne ten správný materiál na kteroukoli problematiku či stavební i zdobící techniku. Pro tuto komplexnost, jednoduché použití a dokonalý výsledek tuto značku miluji, a s naprosto čistým svědomím Vám ji při svých školeních ráda představím.

Pokud pracujete s jiným materiálem, nemusíte se obávat, většinu materiálu jiných značek dostupných v ČR (nemyslím Ali expres apod.) znám, mohu Vám nabídnout k vyzkoušení jejich alternativu. Nemusíte se bát, že jste zvyklé pracovat s jiným materiálem.

Při školení je dobré si fotit jednotlivé postupy, ale i produkty, abyste si doma připomněly, co a jak jste na kurzu dělaly.

 

Double individuál

Oblíbenou verzí individuálního kurzu je tzv. "double" individual, kdy se domluví dvě nehtové designerky na tématu školení, cena pro každou je pak 3 500,- Kč. Výhodou je nižší cena, dřívější termín, sdílení zkušeností a vzájemná podpora. Školitelka se Vám může věnovat na plno, téměř stejně jako při individuálním kurzu.

Více ohledně individuálního přístupu se dočtete ve složce Individuální kurz

I po kurzu zůstávám se svými studentkami v kontaktu přes Messenger, kdy nadále komunikujeme ohledně Vašeho tréningu, hodnotím a opravuji Vaše práce. Tím se vše, co se na kurzu naučíte, opravdu převede do Vaší praxe a teprve se pro Vás stane přínosem.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení