Neohodnoceno

Individuál

Nabízím individuální školení pro ty, kdo začínají s nehtovou modeláží, ale i pro ty, kteří se chtějí zdokonalit ve své práci. Důležité je uvědomit si, že v tomto oboru, stejně jako v jiných beauty oborech probíhá neustálý vývoj vpřed. Ať už jde o nové materiály, nové technologické postupy, tvary nehtů, a v neposlední řadě spousty druhů zdobení a zdobících materiálů.

 

Máte-li zájem o indiviuální kurz a nenašli jste vypsaný termín, v letních měsících (ale i jindy) je možné se písemně či telefoniky domluvit na konkrétním termínu.

 

Adresa konání kurzu: Wonkova 340, Hradec Králové

Specifikace kurzu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
5 000 Kč 8 000 Kč od 5 000 Kč

Co nabízím:

 

Individuální kurz Vám nabídne to, co ve skupině není možné zajistit, a sice mou stoprocentní pozornost. Takto je možné dokonale zajisti Váš progres, odhalení Vašich zlozvyků či neznalosti a vše Vás krok za krokem naučit. Tímto způsobem se za jeden výukový den dá zvládnout větší obsahová náplň kurzu, navíc ušitá právě Vám na míru.

Individuální kurz lze objednat podle mé nabídky kurzů, případně se lze domluvit na Vaší konkrétní představě o náplni kurzu. Náplň ostatních kurzů je popsána ve složce Kurzy. Podle obsahové náplně těchto kurzů se můžete zorientovat v tom, co školím, a jaké školení je vhodné právě pro Vás. Kombinace obsahových náplní je možná dle domluvy.

Školení probíhá s materiálem BrillBird, který zcela splňuje ta nejnáročnější očekávání, nabídne ten správný materiál na kteroukoli problematiku či stavební i zdobící techniku. Pro tuto komplexnost, jednoduché použití a dokonalý výsledek tuto značku miluji, a s naprosto čistým svědomím Vám ji při svých školeních ráda představím.

Pokud pracujete s jiným materiálem, nemusíte se obávat, většinu materiálu jiných značek dostupných v ČR (nemyslím Ali expres apod.) znám, mohu Vám nabídnout k vyzkoušení jejich alternativu. Nemusíte se bát, že jste zvyklé pracovat s jiným materiálem.

Při školení je dobré si fotit jednotlivé postupy, ale i produkty, abyste si doma připomněly, co a jak jste na kurzu dělaly.

 

Double individuál

Oblíbenou verzí individuálního kurzu je tzv. "double" individual, kdy se domluví dvě nehtové designerky na tématu školení, cena pro každou je pak 3 500,- Kč. Výhodou je nižší cena, dřívější termín, sdílení zkušeností a vzájemná podpora. Školitelka se Vám může věnovat na plno, téměř stejně jako při individuálním kurzu.

Více ohledně individuálního přístupu se dočtete ve složce Individuální kurz

I po kurzu zůstávám se svými studentkami v kontaktu přes Messenger, kdy nadále komunikujeme ohledně Vašeho tréningu, hodnotím a opravuji Vaše práce. Tím se vše, co se na kurzu naučíte, opravdu převede do Vaší praxe a teprve se pro Vás stane přínosem.

 

Zpět do obchodu