Mé milé klientky, naše služby jsou otevřeny, těším se na naše společné chvíle naplněné tvořením :-) Jak jistě víte, otevření provozoven má několik podmínek, prosím o jejich přečtení a akceptování. Při vstupu do provozovny je nezbytné se prokázat jedním z těchto dokumentů: a) potvrzení o negativním antigenním testu z odběrového místa - max. 24 hod od provedení b) potvrzení o negativním PCR testu z odběrového místa - max. 72 hodin od provedení c) potvrzení o prodělání nemoci Covid 19 kdy od prvního pozitivního testu neuplynulo 180 dní d) certifikát od MZ o prodělaném očkování kdy od poslední druhé dávky uplynulo min. 14 dní e) potvrzení o podstoupení RAT za dozoru zdravotnického pracovníka prostřednictvím online služby f) případně lze u mě v salonu provést samotest - nutno domluvit se dopředu a přijít o 15 min. dříve, cena testu je 120,- Kč g) vstup a pohyb po provozovně s ochranou dýchacích cest - respirátor, rouška U dětí do 12 let není požadováno prokázání splnění podmínek. Děkuji za respektování těchto pravidel :-) Budeme-li se snažit, snad nám otevřené provozovny vydrží co nejdéle :-)

O mně

 

 119005115_1808964445920450_8340427117169282134_o

O mně

Jmenuji se Jaroslava Jurčíková, nehtovou modeláží se zabývám od roku 2009. Z mého koníčku při mateřské dovolené se stala vášeň, a jediná možnost čím se zkusit živit. Naštěstí, díky mým milým klientkám se mi to doposud daří. Všem svým stávajícím, i bývalým klientkám velice děkuji. Bez nich bych dnes nebyla tam, kde jsem dnes. Vaše spokojenost je pro mě hnacím motorem, Vaše radost z nově udělaných nehtů dělá radost i mně. Neustále se pro Vás školím, zkouším nové techniky i materiály. 

BrillBird

Pracuji s materiálem od značky BrillBird, pro níž i školím. Kvalita materiálu je pro mě zcela zásadní. Této značce naplno důvěřuji. Miluji zpracování jejich materiálů, dokonalou kompatibilitu mezi všemi jejich systémy, jednoduché použití v salonu a zároveň vysokou soutěžní kvalitu. Vždy se těším na jejich novinky, jdou neustále kupředu a nic z našeho nehtového světa mi v nabídce nechybí. 

Školení
V roce 2017 jsem doplnila svou pracovní činnost o školení, které mě naprosto naplňuje a neuvěřitelně mě baví. Školení mi dává možnost předat vše, co jsem s naučila dál. Ať už úplným začátečnicím, tak nehtovým designerkám s dlouholetou praxí, kterým se doposud nedostalo kvalitního školení. S tímto se bohužel setkáváme velmi často, zjištění tak rozdílné úrovně školení tohoto krásného oboru mě velmi trápí, a proto se snažím i v této problematice býti užitečná.
 
Autorizace - profesní zkoušky

Z tohoto důvodu jsem se stala autorizovanou osobou pro profesní kvalifikaci Manikúra a nehtová designerka. Spolu s majitelkou českého zastoupení firmy BrillBird, paní Janou Janečkovou, školíme velmi důsledně přípravu na profesní zkoušku. Samotnou profesní zkoušku Manikúra a nehtová designerka můžete složit přímo u mě. Po složení zkoušky si odnesete Osvědčení, na jehož základě můžete ihned zažádat o živnost, a to bez nutnosti míti garanta. Snažíme se o to, aby úroveň těchto, i jiných kurzů byla na té nejvyšší úrovni. Snažíme se zvýšit povědomí o tom, co vlastně tento obor nabízí a obnáší. Vysvětlujeme, jak je důležité dělat tuto práci správně a kvalitně, s kvalitním materiálem a podle nejnovějších postupů.

Spolupráce na projektu Mistrovská zkouška

Již několik let spolupracuji s Unií kosmetiček, Národním pedagogickým institutem ČR (bývalý Národní ústav vzdělávání) ve spolupráci s Hospodářskou komorou na projektu Mistrovská zkouška - MIZK. Tento projekt zajišťuje vytvoření systému mistrovské zkoušky a mistrovských kvalifikací v ČR jako nástroje vzdělávání a uznávání řemeslného mistrovství a přispívá tak ke zlepšení kvality dalšího vzdělávání v oblasti řemesel. Je spolufinancován Evropskou unií. Je mi ctí, že mohu pracovat na takovém projektu, pomoci stavět vyšší stupeň vzdělání a zkoušky za náš obor. 

Revize Národní soustava kvalifikací

Zároveň za náš obor pracujeme na revizi kvalifikačního a hodnotícího standardu v Národní soustavě kvalifikací. Zmodernizování a doplnění otázek při zkoušce z profesní kvalifikace jistě povede ke zkvalitnění kurzů jako takových. V této problematice je potřeba vyřešit spoustu dlouholetých opomíjených nedostatků, věřím, že se časem podaří tyto nedostatky alespoň částečně napravit. 

A proč se angažuji v takových projektech? Proč trávím noci u počítače? Protože tento obor miluji a zaslouží si, aby vzdělání v tomto oboru bylo bráno stejně vážně, jako jiné beauty obory. Když už nemůžeme míti střední školy, tak ať alespoň kurzy splňují požadovaná kritéria, a ať se budoucí nehtové designerky mohou spolehnout, že se jim všude dostane stejného vzdělání. Napříč značkami, napříč školitelkami, společně táhněme za jeden provaz. Nenechme si kazit naše jména pochybnými studii, pochybnými nekvalitními kurzy a prodejci zkoušek. Toto všechno dehonestuje naše řemeslo a shazuje naši práci.

Soutěže

K této víceméně administrativní práci jsem si kromě klientek a školení našla čas i na menší adrenalin, v podobě soutěží. Sice jsem na soutěžním poli nováčkem, výsledky jsem již Veterán. Co to znamená? Soutěžím s nejlepšími světovými nehtovými designerkami v jedné skupině, což není vůbec lehké. Děvčata jsou rok o roku šikovnější a je čím dál těžší obstát. Takže konec psaní, zástěru na sebe, pilník do ruky, a jde se makat :-) Ať se může tento seznam o pár řádků rozšířit :-)

 

2 místo      2020 CNC Art box Bling Nails - Junior 

1 místo      2020 Nailpro Slovak Salon Success - Novice 

1 místo      2020 Nailpro Slovak French twist - Novice 

3 místo      2020 Nailpro Slovak On My Own - Novice 

1 místo      2020 Nailpro Nailapalooza Europe - Twist french - Novice 

2 místo      2020 Nailpro Czechia Salon Success - Veteran 

3 místo      2020 Nailpro Czechia Twist French - Veteran 

2 místo      2020 Nailpro Czechia Perfect Match - Veteran

Top team   2020 Nailpro Czechia 

2 místo      2021 Nailpro Bulgaria Twist french - Veteran

3 místo      2021 Nailpro Bulgaria Extreme Stiletto design - Veteran

2 místo      2021 Nailpro Poland Twist french - Veteran

1 místo      2021 Nailpro Romania Twist french - Veteran

3 místo      2021 Nailpro Romania Extreme Stiletto Design - Veteran

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení