O mně

 

 119005115_1808964445920450_8340427117169282134_o

Adresa salonu

Adresa provozovny je Wonkova 340 Hradec Králové - 1 patro

 

O mně

Jmenuji se Jaroslava Jurčíková, nehtovou modeláží se zabývám od roku 2009. Z mého koníčku při mateřské dovolené se stala vášeň, a jediná možnost čím se zkusit živit. Naštěstí, díky mým milým klientkám se mi to doposud daří. Všem svým stávajícím, i bývalým klientkám velice děkuji. Bez nich bych dnes nebyla tam, kde jsem dnes. Vaše spokojenost je pro mě hnacím motorem, Vaše radost z nově udělaných nehtů dělá radost i mně. Neustále se pro Vás školím, zkouším nové techniky i materiály. 

BrillBird

Pracuji s materiálem od značky BrillBird, pro níž i školím. Kvalita materiálu je pro mě zcela zásadní. Této značce naplno důvěřuji. Miluji zpracování jejich materiálů, dokonalou kompatibilitu mezi všemi jejich systémy, jednoduché použití v salonu a zároveň vysokou soutěžní kvalitu. Vždy se těším na jejich novinky, jdou neustále kupředu a nic z našeho nehtového světa mi v nabídce nechybí. 

Školení
V roce 2017 jsem doplnila svou pracovní činnost o školení, které mě naprosto naplňuje a neuvěřitelně mě baví. Školení mi dává možnost předat vše, co jsem s naučila dál. Ať už úplným začátečnicím, tak nehtovým designerkám s dlouholetou praxí, kterým se doposud nedostalo kvalitního školení. S tímto se bohužel setkáváme velmi často, zjištění tak rozdílné úrovně školení tohoto krásného oboru mě velmi trápí, a proto se snažím i v této problematice býti užitečná.
 
Autorizace - profesní zkoušky

Z tohoto důvodu jsem se stala autorizovanou osobou pro profesní kvalifikaci Manikúra a nehtová designerka. Spolu s majitelkou českého zastoupení firmy BrillBird, paní Janou Janečkovou, školíme velmi důsledně přípravu na profesní zkoušku. Samotnou profesní zkoušku Manikúra a nehtová designerka můžete složit přímo u mě. Po složení zkoušky si odnesete Osvědčení, na jehož základě můžete ihned zažádat o živnost, a to bez nutnosti míti garanta. Snažíme se o to, aby úroveň těchto, i jiných kurzů byla na té nejvyšší úrovni. Snažíme se zvýšit povědomí o tom, co vlastně tento obor nabízí a obnáší. Vysvětlujeme, jak je důležité dělat tuto práci správně a kvalitně, s kvalitním materiálem a podle nejnovějších postupů.

Revize Národní soustava kvalifikací

Zároveň za náš obor pracujeme na revizi kvalifikačního a hodnotícího standardu v Národní soustavě kvalifikací. Zmodernizování a doplnění otázek při zkoušce z profesní kvalifikace jistě povede ke zkvalitnění kurzů jako takových. V této problematice je potřeba vyřešit spoustu dlouholetých opomíjených nedostatků, věřím, že se časem podaří tyto nedostatky alespoň částečně napravit. 

A proč se angažuji v takových projektech? Proč trávím noci u počítače? Protože tento obor miluji a zaslouží si, aby vzdělání v tomto oboru bylo bráno stejně vážně, jako jiné beauty obory. Napříč značkami, napříč školitelkami, společně táhněme za jeden provaz. 

Soutěže

K této víceméně administrativní práci jsem si kromě klientek a školení našla čas i na menší adrenalin, v podobě soutěží.  Čas od času využiji možnost zasoutěžit si v různých disciplínách a srovnám síly s ostatními českými, i zahraničními kolegyněmi. Je to takové zpestření a zostření smyslů, kdy ze sebe v časovém limitu musíte doslova vyždímat maximum :-) Ne vždy se výsledek podaří jak bych si přála ale jak vždy říkáme - vyhraje ten kdo to na soutěžním poli nejmíň pokazí. A já dodám také ten, kdo poctivě a pravidelně trénuje :-)

 

Doposud se podařilo získat:

 

2 místo      2020 CNC Art box Bling Nails - Junior 

1 místo      2020 Nailpro Slovak Salon Success - Novice 

1 místo      2020 Nailpro Slovak French twist - Novice 

3 místo      2020 Nailpro Slovak On My Own - Novice 

1 místo      2020 Nailpro Nailapalooza Europe - Twist french - Novice 

2 místo      2020 Nailpro Czechia Salon Success - Veteran 

3 místo      2020 Nailpro Czechia Twist French - Veteran 

2 místo      2020 Nailpro Czechia Perfect Match - Veteran

Top team   2020 Nailpro Czechia 

2 místo      2021 Nailpro Bulgaria Twist french - Veteran

3 místo      2021 Nailpro Bulgaria Extreme Stiletto design - Veteran

2 místo      2021 Nailpro Poland Twist french - Veteran

1 místo      2021 Nailpro Romania Twist french - Veteran

3 místo      2021 Nailpro Romania Extreme Stiletto Design - Veteran

3 místo    2021 NAilpro Europe Nailapalooza - Extreme Stiletto Design

3 místo      2021 NAilpro Europe Nailapalooza - Five style Sculptured Nails

3 místo        2021 NAilpro Europe Nailapalooza - Twist french

2 místo      2021 Nailpro Czechia - Veteran french twist

2 místo         2021 Nailpro Czechia - Veteran On My Own

3 místo       2021 Nailpro Czechia - Veteran Sculptured Stiletto Nails

1 místo          2023 CNC French nails

2 místo         2023 CNC Gothic almond

2 místo         2023 Nailpro Czechia - Soak of Nailart

3 místo         2023 Nailpro Czechia - Five style

 

Zpět do obchodu