Mé milé klientky, naše služby jsou již opět otevřeny, těším se na naše společné chvíle naplněné tvořením :-) Jak jistě víte, otevření provozoven má několik podmínek, prosím o jejich přečtení a akceptování. Při vstupu do provozovny je nezbytné se prokázat jedním z těchto dokumentů: a) potvrzení o negativním antigenním testu z odběrového místa - max. 72 hod od provedení b) potvrzení o negativním PCR testu z odběrového místa - max. 7 dní od provedení c) potvrzení o prodělání nemoci Covid 19 kdy od prvního pozitivního testu neuplynulo 90 dní d) potvrzení od zaměstnavatele o provedeném testu max 72 hod. e) certifikát od MZ o prodělaném očkování kdy od poslední druhé dávky uplynulo min. 14 dní f) případně lze u mě v salonu provést samotest - nutno domluvit se dopředu a přijít o 15 min. dříve, cena testu je 100,- Kč g) vstup a pohyb po provozovně s ochranou dýchacích cest - respirátor, rouška Děkuji za respektování těchto pravidel :-) Budeme-li se snažit, snad nám otevřené provozovny vydrží co nejdéle :-)

Jak nakupovat

Je to velmi jednoduché...

 • Vyberte si z naší široké nabídky kurz a jednoduše si ho prostřednictvím našich webových stránek objednejte. 
 • Přijetí Vaší objednávky Vám potvrdíme neprodleně mailem, ve kterém Vám zašleme shrnutí objednávky a platební údaje. 
 • Kurzovné je potřeba uhradit do 7 dnů od obdržení tohoto mailu. Jakmile bude platba připsána na náš účet, je Vaše místo závazně rezervované, což Vám potvrdíme mailem a zasláním faktury.
 • Pokud nebude platba připsána do 7 dnů od objednávky kurzu, jsme oprávněni místo obsadit jiným zájemcem. 

Storno podmínky

 • Chcete-li Vaši účast na kurzu zrušit, je potřeba nás o tom neprodleně písemně informovat na emailu jaruspet@seznam.cz
 • Zrušíte-li Vaši účast 14 a více dní před termínem kurzu, strháváme si stornopoplatek ve výši 50% kupní ceny, případně se můžeme domluvit na přesunu Vaší rezervace na jiný termín (toto umožníme pouze jednou !!!)
 • Zrušíte-li Vaši účast méně než 14 dní před termínem kurzu, strháváme si stornopoplatek ve výši 100% . V případě zrušení účasti z velmi vážných důvodů Vám po vzájemné domluvě můžeme přesunout Vaši rezervaci na jiný termín. Nejsme však povinni Vám termín přesunout.

Kde se naše kurzy konají

Kurzy začínají vždy od 9 hod. Přijďte prosím cca 15 minut před začátkem kurzu, ať si vše připravíte, pohodlně se usadíte a můžeme včas začít. 

Konec kurzu předpokládáme v 17 hod (počítejte s případným prodloužením v závislosti na míře Vašich dotazů)

Adresa: 
Wonkova 340

Hradec Králové, 500 02
1. patro

Pozor! Ulice Wonkova je jednosměrná a lze do ni vjet pouze z ulice Hořická. Parkování je zde možné pouze 2 hodiny, a proto doporučuji parkovat v parkovacím domě Katschnerka, která se nachází na začátku ulice vpravo, přibližně 3 minutky (pěšky) od mého salónu. Za celý den zde zaplatíte parkovné max. 40 Kč.

 

Co Vám na kurzu poskytneme a co je potřeba si s sebou přinést

Přineste (přiveďte) si s sebou

 • modelku (nesmí být nehtová designerka), nebo vlastní nehty na jedné ruce. Pokud budete pracovat na sobě, můžete být ochuzeni o množství praxe, případně můžete pracovat i levou rukou. PROSÍM JE NUTNÉ ABY MODELKA, NEBO VY, MĚLA ODROSTLOU IDEÁLNĚ GELOVOU MODELÁŽ, NAROSTLÉ A NEOPEČOVÁVANÉ KŮŽIČKY, OD RÁNA NEMAZAT RUCE ! Čím horší nehty tím líp.
 • pusher nebo pomerančové dřívko
 • bruska s frézami – není podmínkou
 • Štětce na gel
 • Tenký štětec na přesné nanesení barvy ke kůžičce
 • Kartáček na prach
 • Nůžtičky na kůžičku či štipky

Vždy se prosím pozorně podívejte do detailu kurzu, jaké konkrétní pomůcky si máte na kurz přinést! V kurzech jsou drobné rozdíly.

Poskytneme Vám

Osvětlení, UV/LED lampy a další materiály a veškeré spotřebované gely jsou v režii kurzu. Veškeré potřebné materiály si můžete zakoupit také přímo na kurzu s 5% slevou.