KURZY 

Aktuální nabídka kurzů

Objednejte si kurz dle níže uvedené nabídky

Vyplňte prosím všechny potřebné údaje - kurz, termín, kontaktní a fakturační údaje, případně ičo a my se Vám ozveme co nejdříve zpět.


Termíny kurzů: • Bruska, přístrojová a hloubková manikúra            27.1.2021 ST     9,00 - 17,00     2 800,- Kč

 • 2DENNÍ KURZ ZVÝHODNĚNÁ CENA  12.2. a 13.2. CELKEM 5 000,- Kč
 • Gelová modeláž - základy                                     12.2.2021  PÁ    9,00 - 17,00     2 800 ,- Kč
 • Salonní tvary - square, mandle klasik a modern   13.2.2021 SO    9,00 - 17,00     2 800,- Kč

 • Polygel - modeláž, využití při korekci, babyboomer  19.2.2021 PÁ 9,00 - 17,00 2 800,- Kč

 • VOLNÝ TERMÍN PRO INDIVIDUÁL                       26.2.2021 PÁ 9,00 - 17,00      4 500,- Kč

 • Perfect french, babyboomer, pilovaná francie      4.3.2021  ČT   9,00 - 17,00     2  800 Kč

 • VOLNÝ TERMÍN PRO INDIVIDUÁL                       18.3.2021 ČT 9,00 - 17,00      4 500,- Kč
 • Bruska, přístrojová a hloubková manikúra            8.4.2021   PO 9,00 - 17,00     2 800,- Kč

 • Doplnění - zrychlení práce, korekce,tvary             6.5.2021 ČT   9,00 - 17,00     2 800,- Kč

 • 2DENNÍ KURZ ZVÝHODNĚNÁ CENA 14.5. a 15.5. CELKEM 5 000,- Kč
 • Ruská mandle - extrémní tvar v salonním podání v kombinaci se stavěnou francií
 • 14.5.2021     9,00 - 17,00 2 800,- Kč
 • 3D French - vestavěný design, stavěný babyboomer, stavěný mramor
 • 15.5.2021     9,00 - 17,00 2 800,- Kč

 • VOLNÝ TERMÍN PRO INDIVIDUÁL               21.5.2021    ČT 9,00 - 17,00             4 500,- Kč

 • SALON MIX NAIL ART                                   27.5.2021    ČT 9,00 - 17,00            2 800,- KčPODROBNÝ POPIS JEDNOTLIVÝCH KURZŮ - nížeGELOVÁ MODELÁŽ - ZÁKLADY

Pokud začínáte s gelovou modeláží a nedaří se Vám zvládnout dostatečně rychle a kvalitně prodloužit, vymodelovat a  vypilovat gelové nehty, ráda Vás provedu touto technikou. Naučím Vás vše potřebné k tomu, aby se Vaše klientky vracely spokojené s hezkými nehty bez odchlipů.

Zaměření kurzu:

Základy gelové modeláže, rozdíl mezi jednotlivými systémy, podstata gelové modeláže, jak správně vybrat a kombinovat materiál vzhledem ke stavu a typu nehtu.

Základní hygienické předpoklady.

Anatomie, složení nehtu, názvosloví

Dokonalá příprava nehtu a zabránění tvorbě ochlipů.

Základní práce s bruskou - jednoduchá přístrojová manikúra.

Různé druhy prodloužení nehtu, zaměření na šablonu, dokonalá příprava šablony vzhledem k typu nehtového lůžka a tvaru nehtu.

Systémová modelace jedním tahem bez zatečení materiálu, dokonalý tvar na poprvé.

Systémové pilování - jediný možný způsob dokonalého tvaru bez trápení a možnosti vytvořit "špatný" tvar. Všechny nehty budou proporčně stejné, stejný tvar, klenbu, apex, ...

Dokonalá jednoduchá aplikace barvy a lesku co nejblíže kutikule, bez zatečení materiálu.

Během kurzu se zaměříme na základní salonní tvar - hranatý či oválný nehet.

Tvary typu klasická a moderní mandle, square, pinčování, francie, babyboomer atd. jsou probírány v kurzu Nehtová modeláž I a v kurzu Salonní tvary.

Je vhodné míti modelku bez modeláže, případně lze trénovat na sobě.

Cena kurzu - 2 800,- Kč 

GELOVÁ MODELÁŽ I.

Tento kurz je pokračováním kurzu Gelová modeláž základy. Bez tohoto kurzu či zvládnutí techniky nedoporučuji absolvovat tento pokračující kurz.

Zaměření kurzu:

Zásady profesionální nehtové modeláže v salonu

Nejčastější chyby při prodlužování a doplňování gelových nehtů - tvar square.

Základní přístrojová manikúra, dokonalá příprava nehtu pro prodloužení šablonou.

Dokonalá příprava šablony, správné prodloužení nehtu včetně pinčování.

Prodloužení nehtového lůžka.

Správná technika modelace a pilování, zpřesnění a zrychlení práce.

Dokonalý tvar nehtu a aplikace barvy pod kutikulu.

Jednoduchá francouzká manikúra - aplikace pod lesk.

Je vhodné míti modelku bez modeláže, případně lze trénovat na sobě.

Cena kurzu - 2 800,- Kč

GELOVÁ MODELÁŽ - DOPLNĚNÍ, zrychlení práce, korekce

Tento kurz je důležitým bodem vzdělání. Většina kurzů je pojata jako stavba nových nehtů, klientky se nám ale nevrací s novými nehty a my jsme nuceni poradit si se všemi nešvary odrostlých nehtů.  Musíme si umět poradit s odrostem, odchlipy, odloučeným nehtem ve volném okraji, odchlipem ve středu nehtové ploténky. Prasklé nehty ve stresovém bodě či ulomené růžky nás mohou také potrápit. A nehty rostoucí různými směry, lžičkovité nehty, drápovité nehty, které s sebou táhnou modeláž směrem dolů. Jak korigovat směr a sklon přirozeně rostoucího nehtu? Poznáte nejběžnější nemoci a poškození nehtu, víte kdy smíte a kdy nesmíte provést modeláž? Součástí kurzu je i práce s bruskou, podbrušování nehtů, dokonalá přístrojová manikúra. Zrychlení práce při doplnění za pomoci brusky je samozřejmostí. Toto všechno je náplní tohoto kurzu, vřele doporučuji vzíti si za modelku nejvíce problémovou klientku,co máte :-)

Je vhodné míti modelku s odrostlou modeláží, případně lze trénovat na sobě, pokud máte odrostlou modelaci.

Cena kurzu - 2 800,- Kč


BRUSKA, přístrojová, hloubková manikúra

Bezpečná přístrojová manikúra a dokonalá příprava nehtu, použití brusky při doplnění a korekci tvaru a směru růstu nehtu, modelace bez pilování, aplikace barvy pod kutikulu. Zasvěcení do hloubkové přístrojové manikúry, kdy lze použít a kdy ne, vždy bezpečně.

Pochopení správného použití různých typů fréz, jak podle materiálu, tvaru, hrubosti, směru otáče. Správná hygiena rotačních nástrojů a prodloužení životnosti fréz

Nabídněte svým klientkám zase něco navíc, manikúra by měla být součástí každé služby, jaký druh manikúry vybrat s ohledem na typ nehtu, kutikuly a typ služby?

Znáte svou brusku? Umíte využít dostatečně pravolevý chod? Pečujete o ni správným způsobem, dodržujete správné hygienické zásady? Umíte správně pečovat o Vaše frézy, aby Vám sloužily dobře a dostatečně dlouho? Orientujete se v široké nabídce druhů fréz, v jejich typech, tvarech, materiálech?

Pokud si nejste jisté, ráda Vás přivítám na mém kurzu zaměřeném na bezpečné a účelové používání brusky.

Součástí kurzu je vzhledem k nácviku i doplnění nehtu, opravy při doplnění včetně korekce tvaru a aplikace barvy co nejblíže ke kutikule a pod kutikulu.

Rychlé zpevnění nehtu a modelace bez pilování na závěr tohoto kurzu Vás nadchne a budete se těšit, na které své klientce prvně vyzkoušíte tuto metodu.

Je nutné míti modelku s odrostlou modelací. Zn. Čím horší, tím lepší. Pokud máte modelku s problémovými nehty, je tou pravou modelkou pro tento kurz.

Cena kurzu - 2 800 Kč

ZÁKLADNÍ SALONNÍ TVARY

Square, ovál, klasická mandle, moderní mandle

Naučíte se vytvořit čtyři nejpoužívanější salonní tvary v jeden den. Dokonalé zvládnutí těchto tvarů, Vám umožní vyhovět všem klientkám, ať už mají jakýkoli typ přírodního nehtu a jakékoli přání ohledně typu nehtu.

Naučíte se správně vyhodnotit, jaký tvar nehtu bude slušet a vyhovovat danému typu přírodního nehtu, ať už klasickému, orlímu či lžičkovitému. Pochopíte, kdy modelovat klasickou, a kdy moderní mandli. Na každý tvar nehtu se naučíte správně připravit šablonu, prodloužit nehet i nehtové lůžko, dokonale modelovat a hlavně pilovat.

Square - základní hranatý tvar nehtů, který by měla každá designerka ovládat. Ovšem i tento přirozený tvar podléhá pravidlům, jejich dodržením získáte krásné, tenké, funkční a moderní nehty.

Ovál - základním tvarem k získání dokonalého oválu je square, zvládnutím této techniky získáte nový tvar, stačí pouze lehce pozměnit techniku pilování.

Klasická mandle - nejpoužívanější a nejpřirozenější tvar nehtu, který se nástupem moderní mandle často přehlíží. I tento klasický tvar se dá vymodelovat elegantně, velké části klientek vzhledem k jejich tvaru nehtového lůžka vyhovuje daleko více, než mandle moderní. Naučíte se tyto rozdíly rozpoznat a klasickou mandli vytvořit krásnou a elegantní.

Moderní mandle - tento moderní salonní tvar je výchozím tvarem pro další tvary, včetně extrémních. Dokonalé postavení šablony umožní vytvořit moderní tvar nehtu, jehož dokonalé zvládnutí pozvedne Vaši práci na zcela jinou úroveň.

Pro zvládnutí tohoto kurzu je nutné mít zkušenost s prací se šablonami, s modelací a pilováním. Vzhledem k náročnosti kurzu se nedoporučuje pro uplné začátečníky. Je vhodné absolvovat nejdříve kurz Modeláž základy a Modeláž I, tento kurz znalostmi i zkušenostmi navazuje na tyto předešlé kurzy.

Je vhodné míti modelku bez modeláže, případně lze trénovat na sobě.

Cena kurzu - 2 800,- Kč

PERFECT FRENCH DESIGN, babyboomer

Kurz zaměřený na dokonalou francouzskou manikúru. Tato technika je stále velmi žádaná a moderní, při nacvičení správné techniky Vám nezabere více než pár minut navíc, oproti aplikaci barvy.

Předpokladem zvládnutí tohoto kurzu je zvládnutí minimálně základů gelové modeláže.

Naučíme se tyto techniky:

Francouzská manikúra pod stavebním gelem

Francouzská manikúra pod leskem

Pilovaná francouzská manikúra, stavěné lůžko, vnořený design

Stavební technika babyboomer

Výhody a nevýhody jednotlivých technik, v jakém případě je vhodná která technika, štětec či materiál. Jednoduché doplnění francouzské modeláže. Jak pracovat s klientkou, která střídá celobarevné nehty s francií. Jak vytvořit třpytkatou francii, stínovanou francii, francii kuličkou, šikmým či tenkým štětcem. Jak si poradit s velmi žádanou technikou babyboomer či ombre.

To vše se naučíte na kurzu Perfekt french design, a klientky Vás už nikdy ničím nepřekvapí.

Je vhodné míti modelku bez modeláže, případně lze trénovat na sobě.

Cena kurzu - 2 800,- Kč


Základy salonní zdobení - mix technik

Kurz zaměřený na začínající nehtové designerky, které po absolvování základních kurzů na modeláž chtějí začít používat jednoduchá zdobení. Technik, jak nazdobit nehty je velmi mnoho a neustále vznikají další.

Na tomto kurzu Vás provedu těmito technikami:

používání třpytek

pigment - zaleštění pigmentu, pigment na ornamenty, razítka, stínování

používání samolepek, vodolepek, opatření pro trvanlivost tohoto zdobení

kamínky - způsob aplikace kamínků tak, aby vydržely měsíc bez poškození

použití hrubého zdobení - do gelu, spolu s kamínky na povrch nehtu

stínování gelem, gellakem - příčné i podélné ombre

razítka - použití razítek pro aplikaci folie, pigmentu

folie - kovové folie i folie se vzory

jednoduchá malba - triky jak jednoduše namalovat základní vzory


Na tento kurz není nutné mít modelku, budeme používat vzorník, který si po kurzu odnesete s sebou.

Cena kurzu - 2 800,- Kč


Nailart - tenké linie, ornamenty

Kurz zaměřený na začínající nehtové designerky, které by se rády naučily techniku malování. Malba se učí postupně od jednoduchých linií, oblouků, kroužků až se nakonec poskládá v nejrůznější vzory a ornamenty. Naučíte se malovat v tenkých linkách jak aquarelem, tak gelem.

Není třeba se obávat, že byste tuto techniku nezvládly, malovat se naučí každý, jde o zvládnutí techniky, trpělivost a trénování.


Na tento kurz není nutné mít modelku, budeme používat vzorník, který si po kurzu odnesete s sebou.

Cena kurzu - 2 800,- Kč


Nailart - 3D gel flowers

Kurz zaměřený na 3D plastický design, který lze vnořit jak do modeláže, tak aplikovat na již hotový nehet. Design se tvoří 3D gely, naučíte se je míchat, vytvářet nové odstríny či mramorový efekt.

Nejpoužívanější design jsou květy a lístky, od malých jednoduchých po velké kombinované a vrstvené. Na výběr bude z více designů, jak pro začátečníky, tak pro pokročilejší nehtové designerky.

Nakonec se hotové květy dostínují, domalují či doplní dalším zdobením, jako jsou kamínky, kaviár,...


Není třeba se obávat, že byste tuto techniku nezvládly, naučí se ji každý, jde o trpělivost a trénování.


Na tento kurz není nutné mít modelku, budeme používat vzorník, který si po kurzu odnesete s sebou.

Cena kurzu - 2 800,- Kč


Nailart - 3 techniky aquarel (aquarel, drops, designer gel)

Tento kurz je zaměřen na aquarelovou techniku malování.

Zjistíte, že stejnou techniku lze použít na více druhů materiálu, a sice klasické aquarelové barvy, Drops vodou ředitelné barvy ale i Designer gelové barvy.

Nejpoužívanější design jsou květy a lístky, od malých jednoduchých po velké složité květy. Na výběr bude z více designů, jak pro začátečníky, tak pro pokročilejší nehtové designerky.

Naučíme se jak takto namalovaný design obzvláštnit např. 3d technikou či konturou.

Není třeba se obávat, že byste tuto techniku nezvládly, naučí se ji každý, jde o trpělivost a trénování.


Na tento kurz není nutné mít modelku, budeme používat vzorník, který si po kurzu odnesete s sebou.

Cena kurzu - 2 800,- KčPlatební podmínky pro účast na školení

Školitel: Jaroslava Jurčíková - International Master Educator BrillBird

Výrava 1, 503 03 Smiřice, IČ: 01316451

tel.: 774 839 035

email: Jaruspet@seznam.cz

Provozovna: Wonkova 340/8 nebo Chelčického 55/8, Hradec Králové, 500 02


Kurzovné

Cena kurzu je pro všechny kurzy stejná. Cena za osobu 2 800,- Kč. Každý kurz lze objednat i jako individuální kurz za cenu 4 500,- Kč. Oblíbenou formou kurzu je tzv. Double individual, kdy se domluví dvě nehtové designerky na tématu školení, cena pro každou je pak 3 500,- Kč. Výhodou je nižší cena a školitelka se Vám může věnovat na plno, téměř stejně jako při individuálním kurzu.


Pro školitele platí zvláštní cenová sazba, což je cena x 2. Školitelem je osoba, která v posledních 12 měsících uspořádala kurz, školení, workshop atd. jako školitel či trenér nehtového designu, nebo nail artu.

Jako modelka se nesmí použít nehtová designerka! Pokud se během školení zjistí, že modelka je profesionální nehtová designerka, bude jí vyfakturována plná částka za účast na školení. Pokud budete mít modelku, která se věnuje nehtovému designu, může se účastnit za poloviční cenu za školení.


Nejsem plátce DPH. Ke každému kurzu vystavím fakturu a zašlu emailem, originál lze předat na kurzu.

Rezervace míst

Pokud máte zájem přihlásit se na kurz, můžete tak učinit nejlépe telefonicky, případně přez fb, pokud je vypsán kurz jako Událost.

Na základě Vámi zaslaných kontaktních údajů Vám bude zaslána zálohová faktura, splatná 14 dnů. Po její úhradě Vám bude místo v kurzu zarezervováno. Pokud se kurz koná dříve, než je splatnost zálohy, je nutné zálohu uhradit neprodleně, nejpozději 3 dny před datem konání.

Zrušení účasti

Pokud už máte uhrazené kurzovné a nemůžete se kurzu zúčastnit, jsou různé možnosti řešení:

1/ Odhlásíte se telefonicky na tel. č. 774 839 035 a navíc písemně (jaruspet@seznam.cz) více než 14 dnů před konáním kurzu a bude Vám vrácena 50% část z uhrazeného kurzovného. Zbylá část slouží pro pokrytí nákladů s organizací kurzu (na tu Vám bude vystaven daňový doklad).

2/ Odhlásíte se telefonicky na tel. č. 774 839 035 a navíc písemně (jaruspet@seznam.cz) více než 14 dnů před konáním kurzu a zaplacené kurzovné Vám bude 1x převedeno na jiný termín / kurz z mé nabídky.

3/ Odhlásíte se méně než 14 dnů před konáním kurzu - zaplacené kurzovné slouží k pokrytí nákladů na organizaci kurzu a není možnost jeho vrácení, ani žádné jeho části. Po dohodě se školitelem můžeme 1x převést kurzovné na jiný termín / kurz.

Toto opatření je důležité vzhledem ke zkušenostem, kdy se v den kurzu odhlašují studentky a jejich místo již není možné dále nahradit. Je důležité vědět, že mé školení se provádějí většinou max v počtu 4 studentek, abych se Vám všem mohla plně věnovat. Často se proto na některé žadatelky o kurz nedostane, je pak nešťastné, když kurz skončí neobsazen a ony musí čekat na další kurz v pořadí. Prosím tedy absenci na kurzu řešit co nejdříve, ať je šance doplnit kurz dalším čekatelem.

V případě zrušení kurzu se osvědčilo převedení částky na jiný kurz, kurzy probíhají pravidelně několikrát měsíčně, není proto problém toto zajistit. Chápu že přihodit se může cokoli, pouze prosím o zodpovědné chování a včasné řešení.

Bankovní spojení pro úhradu kurzovného: 2177608002/5500
Poznámka pro příjemce: Vaše jméno a příjmení a termín kurzu.

(Bez zadání těchto informací nebudeme moci Vaši platbu přiřadit ke konkrétnímu kurzu)
Splatnost zálohové faktury je do 14 dnů od přihlášení.

V případě nízké obsazenosti si vyhrazujeme právo na změnu termínu (vždy po dohodě s přihlášenými), nebo zrušení kurzu. V tomto případě Vám bude navrácena plná částka, kterou jste uhradili.

Zaplacením kurzovného souhlasíte s těmito podmínkami.

Vložte svůj text...

Fotografie z kurzů