Nabízené služby

Manikúra - klasická suchá manikúra, případně přístrojová manikúra. Součástí péče o okolí nehtu a samotného nehtu je výživa ve formě laku a výživa ošetřené kůžičky. Novinkou je přístrojová hloubková manikúra, která je dokonalá spolu s gellakem, případně kaučukem.

Francouzská manikúra. Klasická manikúra doplnění o francouzské lakování - bílý volný okraj nehtu.

 

P-Shine - manikúra doplněná o metodu zaleštění výživy do nehtové ploténky, nehty jsou lesklé a vyživené, lesk vydrží cca 3 týdny. Není vhodné pro extrémně tenké nehty, nebo pro zeslabené nehty po sundání modeláže.

 

Gel-lak - metoda zpevnění nehtů, nejedná se o modeláž ale pouze o náhradu lakování nehtů, gel-lak má trvanlivost 2 až 3 týdny, záleží na kvalitě nehtů a jejich zátěži. Gel-lak lze provést ve variantě francie, babyboomer i celobarva. Provádí se pouze na kratší přírodní nehty, při doplnění se rozpouští, nebrousí se bruskou. Lze využít i menší zdobení.

 

Kaučuk - jedná se o nový, zcela unikátní materiál, který zcela nahrazuje klasickou nehtovou modeláž, ale již se nepiluje, protože sám vytvoří dokonalý tvar nehtu. Časová i finanční náročnost je mezi gel-lakem a klasickou modeláží. Tento materiál je zcela vyjímečný svou přilnavostí k přírodnímu nehtu, lze provést v čiré či tělové variantě, lze vytvořit i celobarevné nehty, francii i babyboomer. Na nehtu drží bez problémů i 4 týdny, aplikuje se jednoduše podobně jako klasický gel-lak, nepálí, nepiluje se, nehty jsou silnější než gellak, ale tenčí než modelované. Vhodné pro kratší nehty, cca do 0,5 cm volného okraje. Vhodné pro klientky, kterým nedrží klasický gel-lak, ale nechtějí gelovou modeláž.

 

Dokonalá přístrojová manikúra - jedná se o novou doplňkovou službu, vhodnou při aplikaci gellaku, striplaku či kaučuku. Velmi vhodné pro sušší hrubší nehtovou kůžičku, která se touto službou dokonale odstraní pomocí speciálních frézek. Tato služba není bolestivá ani nebezpečná, v jednodušší verzi je prováděna před každou službou. Pokud se má provést kvalitně a důsledně, je třeba počítat s cca 30 minutami navíc, proto je zpoplatněna za příplatek. O vhodnosti využití této služby je nutné se vždy dopředu domluvit, možnost jejího využití doporučím až po shlédnutí Vašich rukou.

 

Gelová modeláž - potažení přírodních nehtů - jedná se o klasickou modeláž gelem, polygelem či akrylem, kdy se neprovádí prodloužení nehtů ani typem ani šablonou.

 

Gelová modeláž - včetně prodloužení na typy či šablonu. Jedná se o prodloužení Vašich nehtů a jejich zpevnění modeláží, ať už gelovou,akrylovou nebo nově polygelovou. O vhodnosti použití typů či šablony se domluvíme před samotnou službou, většinou preferuji použití šablon, kdy nejsme odkázáni na tvar umělého typu, ale tvar nehtu si vytvoříme dle Vašich požadavků. Pokud se jedná o modeláž klasických salonních nehtů o běžné délce, nepřesahující 50% nehtového lůžka, je cena stejná. Pokud by byla délka větší - tzn. extrémní tvar, nebo pokud by se jednalo o speciální tvar, bude navýšení ceny domluveno před zahájením služby. To samé platí o zdobení.

 

Doplnění - doplněním se rozumí služba, kdy se odstranní vrchní část gelového nehtu, např. barva, nehet se zkrátí, připraví se odrostlá část přírodního nehtu včetně okolí nehtu, a pak se provádí modeláž stejným způsobem, jako u nových nehtů.

 

Francie, babyboomer - Francie se nazývá bílý či barevný okraj nehtu, který se vytváří buď nahoru na vymodelovaný nehet pod lesk, nebo se bílá špička celá přímo vymodeluje, pak se jedná o pernamentní francouzskou modeláž - bílý materiál je vidět i ze spod volného okraje nehtu.

Babyboomer je technika, kdy se celá modeláž nehtu vytváří pomocí mléčně bílého a mléčně růžového stavebního gelu, kdy se tyto dvě barvy postupně prolínají a vytváří krásný efekt. Tato metoda je hojně využívána, působí jemněji než klasická bílá francie, bílá přechází v růžový či tělový odstín postupně.

Extrémní tvary - square, pipe, stiletto, extrémní mandle - jedná se speciální tvary nethů, které se vytváří na šablony pomocí pinčování - touto medodou se vytvoří tenký úzký nehet, který musí splňovat určité náležitosti. Tyto tvary působí velmi moderně a noblesně, často se doplňují výraznějším zdobením, působí již jako šperk a jsou jistě originální ozdobou každé ženy. Doplnění těchto nehtů lze provést cca 2 až 3x, po té je nutné nehty sundat a vytvořit je znovu.

Zpět do obchodu