Neohodnoceno

Profesní zkouška

Jste nehtová designerka, která prošla zájmovými kurzy, ovládáte techniku tohoto krásného řemesla, byť jako samouk, a ráda byste si udělala zkoušku profesní způsobilosti, abyste mohla začít podnikat? Pokud potřebujete pro získání živnostenského listu zkoušku, ráda Vás na zkoušku připravím, a samotnou zkoušku Vám umožním provést. Prosím přečtěte si informace níže.

Termín kurzu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Volná místa
7 000 Kč
Kategorie: Profesní kurzy
 
Nejprve zjistíme, jaké máte dosažené praktické a teoretické znalosti, potřebné pro uskutečnění zkoušky. Pokud zjistíme, že Vám určitá část, potřebná ke splnění zkoušky chybí, ráda Vám nabídnu konkrétní školení, případně individuální přípravu. 

Poté Vám ráda nabídnu nejbližší termín zkoušky.

 

Samotná zkouška probíhá celý den, je nutné si na celý den zajistit modelku s přírodními nehty. Veškerý spotřebovaný materiál i použití přístrojů je v ceně zkoušky. Na zkoušku je třeba mít z hygienických důvodu pouze své štětce a nástroje na manikúru.

 

Prosím berte v úvahu, že zkoušku neprodávám, doporučený obsah daný zákonem je nutné na 100% splnit. Ráda Vám pomohu a projdu s Vámi vše potřebné, společně zjistíme, zda je třeba nějaké otázky či praxi doučit.

 

V případě zájmu min. 3 osob je možné provést přípravný kurz i o víkendech, vše záleží na domluvě.

 

 Adresa konání kurzu: Wonkova 340, Hradec Králové

Zpět do obchodu