Profesní zkouška

Další termín profesní zkoušky je 28.01.2021,  23.03.2021 a 28.05.2021  V případě zájmu o individuální přípravu na zkoušku mne prosím kontaktujte. Dle Vaší dosažených praktických a teoretických znalostí Vám doporučím konkrétní individuální kurzy se zaměřením na potřebné znalosti a dovednosti, po jejich absolvování Vám bude doporučen nejbližší termín zkoušky. Prosím vemte v úvahu, že zkoušku neprodávám, doporučený obsah je nutné složit na 100%. V případě zájmu min. 3 osob je možné provést přípravný kurz o víkendech, celková doba kurzu je pak 5 měsíců. Cena kurzu od roku 2021 - Kč 22 000,- Kč včetně zkoušky. Cena samotné zkoušky činí Kč 5 000,-


PROFESNÍ KVALIFIKACE

Školitelkou kurzů profesní kvalifikace jsem od roku 2017. V roce 2019 jsem se stala ambasadorkou firmy Brill Bird.

Stala jsem se zároveň autorizovanou osobou pro profesní kvalifikaci Manikúra a nehtová designerka.

Spolu s majitelkou českého zastoupení firmy Brill Bird, paní Janou Janečkovou, budu nově i za tuto firmu školit přípravu na profesní zkoušku včetně samotné profesní zkoušky. Ta bude absolventku opravňovat k získání živnostenského oprávnění k provozování této živnosti, a to již bez nutnosti míti garanta.

Více infrormací, včetně obsahu, termínu, ceny a spousty dalších informací najdete na:

nehtovekurzyhradec.cz


Pokud máte jakékoli otázky ohledně přípravných kurzů a samotné zkoušky, neváhejte mě prosím kontaktovat. Vše Vám ráda vysvětlím.