Služby

 

Manikúra

Klasická suchá manikúra, případně přístrojová manikúra. Součástí péče o okolí nehtu a samotného nehtu je výživa ve formě laku a výživa ošetřené kůžičky. Klasické lakování nehtů již dnes není tak hojně využívaná služba, přesto se snažím vyhovět i v této oblasti.

Gel-lak

Metoda lehkého zpevnění nehtů, nejedná se o modeláž ale pouze o náhradu lakování nehtů, gel-lak má trvanlivost 2 až 3 týdny, záleží na kvalitě nehtů a jejich zátěži. Gel-lak lze provést ve variantě francie, babyboomer i celobarva. Provádí se na přírodní nehty, bez korekcí či prodloužení. Doplnění probíhá dle dohody po rozpuštění, či šetrném odstranění bruskou. U velmi měkkých či tenkých nehtů docílíme životnost max. 14 dní, u takových nehtů doporučuji použít stavební gellek - vi. Zpevnění

Zpevnění stavebním gellakem

Jedná se o nový, zcela unikátní materiál, který výrazně změnil práci nehtových designerek. Časová i finanční náročnost je mezi gel-lakem a klasickou modeláží. Tento materiál je zcela výjimečný svou přilnavostí k přírodnímu nehtu, lze provést v čiré či tělové variantě, lze vytvořit i celobarevné nehty, francii i babyboomer. Na nehtu drží 3 - 4 týdny, aplikuje se jednoduše podobně jako klasický gel-lak, nepálí, nepiluje se, nehty jsou silnější než gel-lak, ale tenčí než modelované. Vhodné pro kratší nehty, cca do 0,5 cm volného okraje. Vhodné pro klientky, kterým nedrží klasický gel-lak, ale nechtějí gelovou modeláž.

Gelová modeláž - včetně prodloužení

Jedná se o prodloužení Vašich nehtů a jejich zpevnění modeláží, ať už gelovou, akrylovou polygelovou. Prodloužení nehtů do požadované délky a tvaru provádím pomocí šablon. Lepení plastových tipů neprovádím - považuji tuto techniku za zastaralou a již přežitou.

Gelová modeláž je technicky nejnáročnější služba, s ohledem na tvar vašeho přírodního nehtu, váš požadavek a zátěž vašich nehtů zvolíme vhodný tvar a délku. Správně technicky provedené nehty vám vydrží 3 - 4 týdny, po té je nutné je doplnit, tzn. zkrátit je o odrost, sundat pouze tu část materiálu kterou již nepotřebujeme, doplnit chybějící materiál a znovu vymodelovat krásný a technicky přesný tvar nehtu - viz.Doplnění

 

Doplnění

Doplněním se rozumí služba, kdy se odstraní vrchní část gelového nehtu, např. barva, nehet se zkrátí, připraví se odrostlá část přírodního nehtu včetně okolí nehtu, a pak se provádí modeláž stejným způsobem, jako u nových nehtů. Doplněné nehty jsou stejně tenké a přesně vymodelované jako nové nehty. Doplnění nehtů trvá v závislosti na tvaru, délce a designu cca 1,5 hod až 3 hodiny.

 

Francie, babyboomer

Francie se nazývá bílý či barevný okraj nehtu, který se vytváří buď nahoru na vymodelovaný nehet pod lesk, nebo se bílá špička celá přímo vymodeluje, pak se jedná o pernanentní francouzskou modeláž - bílý materiál je vidět i ze spod volného okraje nehtu.

Babyboomer je technika, kdy se celá modeláž nehtu vytváří pomocí mléčně bílého a mléčně růžového stavebního gelu, kdy se tyto dvě barvy postupně prolínají a vytváří krásný efekt. Tato metoda je hojně využívána, působí jemněji než klasická bílá francie, bílá přechází v růžový či tělový odstín postupně. 

Francie i babyboomer je již v ceně nehtu, neplatíte nic navíc za použití této techniky.

Stavěná francie je technicky i časově náročnější - doplácí se 50,-Kč / 1 nehet.

Extrémní tvary

Square, pipe, stiletto, extrémní mandle - jedná se speciální tvary nehtů, které se vytváří na šablony pomocí pinčování - touto metodou se vytvoří tenký úzký nehet, který musí splňovat určité náležitosti. Tyto tvary působí velmi moderně a noblesně, často se doplňují výraznějším zdobením, působí již jako šperk a jsou jistě originální ozdobou každé ženy. Doplnění těchto nehtů lze provést cca 2 až 3x, po té je nutné nehty sundat a vytvořit je znovu.

 

 

Zpět do obchodu