Neohodnoceno

Kurz profesní kvalifikace modeláž nehtů - MASTER

Na kurz se můžete přihlásit ZDE

na rok 2024 je již kurz obsazen

Pokud se chcete profesi nehtové designerky věnovat naplno, chcete být úspěšná, chcete pracovat s kvalitními moderními materiály a potřebujete kurz zakončit zkouškou pro získání Osvědčení o profesní způsobilosti, jste tu správně.

Níže se můžete dočíst o podrobnostech o kurzu a zkoušce, pro objednání kurz prosím odklikněte výše uvedený odkaz, kde se dostanete na stránky Nehtovékurzyhradec. Na těchto stránkách lze objednat tento konkrétní 11ti denní kurz se zkouškou, na základě které můžete okamžitě začít provozovat živnost, a to bez nutnosti mít garanta.

Těšíme se na Vás.

 

Na dotaz
30 000 Kč
Kategorie: Profesní kurzy

Děláme to jinak

 

Chceme Vás připravit nejen pro perfektní zvládnutí Profesní zkoušky, ale hlavně pro správný a úspěšný start Vašeho podnikání

Záleží nám na tom, abyste své podnikání v tomto oboru rozjela s plnými znalostmi a odborností. Neškolíme kurzy v jiných oborech, specializujeme se na to, co umíme nejlépe. Nehty.

 

Jak to u nás funguje?


Pro úplné začátečníky v oboru máme připravený program Basic, který se zaměřuje na ty nejzákladnější znalosti a dovednosti pro úspěšné složení Profesní zkoušky.  

Jedná se o základní 9denní kurz vhodný pro úplné začátečníky. 

Kurz stojí 20 000,-Kč 

 

 

Pokud jste již zkušenější nehtová designerka, u nás najdete i kurz s nadstandardní náplní nad rámec předpisů MZ. Lekce jako práce s bruskou, přístrojová manikúra, gel lak, polygel či stavěná francie, a sice v  programu Master.

 

Jedná se o základní 14denní kurz vhodný pro pokročilejší nehtové designerky. 

Kurz stojí 30 000,-Kč 

 

veškeré podrobnosti o těchto 2 typech kurzů najdete na www.nehtovekurzyhradec, kde můžete zároveň tyto kurzy objednat.

 

 

Zpět do obchodu